ЗНИЖКА%%%%%

влевовправо
Надувний човен Aqua Storm Sto 250 (Човен ПВХ Аквашторм 250)
- В наявності
- Код: Sto 250
9 900 ₴
+380 (66) 915-46-65
- +380 (98) 230-00-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен Aqua Storm Sto 250 (Човен ПВХ Аквашторм 250)
Надувний гребеневий ПВХ човен Aqua Storm STO 249 двомісний Аква Шторм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 17.5 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 190 кг |
| Діаметр балона | 32 см |
| Довжина | 249 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 20 кг |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність днища | 850 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Ширина | 120 см |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 26 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 5-ти шаровий, армований ПВХ |
| Тип дна | фанерний слань-килимок |
| Тип сидіння | стаціонарні |
| Комплектація | 2 весла, 2 фанерних сидіння, настил дніщевої, інструкція по експлуатації, насос об'ємом 6 літрів, ремкомплект, сумка пакувальна |
| Кіль | Ні. |
| Весла | розбірні з алюмінію та пластику |
- Ціна: 9 900 ₴



