
Стійка алюмінієва зі змінною висотою AquaL 2001013
- В наявності
- Код: 2001013
5 360 ₴
+380 (66) 915-46-65
- +380 (98) 230-00-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Тип виробу: стійка алюмінієва зі змінною висотою
- Матеріал стійки: алюміній
- Висота стійки (мм): 330-450
- Діаметр труби стоки (мм): 73
- Основа стійки (мм): 230
- Висота основи (мм): 50
- Метод встановлення: накладна
- Основа для кріплення сидіння (мм): 170х170
- Монтажні отвори (мм): 127х127
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springfield |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (см) | 33-45 |
| Висота основи стійки | 50 мм |
| Діаметр основи стійки | 225 мм |
| Діаметр труби стійки | 73 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Метод кріплення | накладний |
| Тип виробу | Стійка |
- Ціна: 5 360 ₴

