ЗНИЖКА%%%%%

влевовправо
Надувний човен Aqua Storm STK-380 (кільової човен під мотор Шторм СТК-380)
- В наявності
- Код: Stk 380
37 000 ₴
+380 (66) 915-46-65
- +380 (98) 230-00-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен Aqua Storm STK-380 (кільової човен під мотор Шторм СТК-380)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол-книжка з стрингерами |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 187 см |
| Діаметр балона | 50 см |
| Вантажопідйомність | 580 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Вага | 75 кг |
| Загальна вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 140 см |
| Ширина у складеному вигляді | 64 см |
| Висота в складеному вигляді | 43 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 25 к. с. |
| Рекомендована потужність мотора | 25 к. с. |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сидіння | пересувні |
| Рим-качка | Немає |
| Рим-ролик | Немає |
| Металева накладка під мотор | Да |
| Комплектація | 2 весла, 2 фанерних сидіння, інструкція по експлуатації, насос об'ємом 6 літрів, ремкомплект, сумка для упаковки днищевого настилу, сумка для упаковки човни, фанерний підлогу з стрингерами |
| Кількість сидячих місць | 4 |
| Ручки для перенесення | Да |
| Клапан для зливу води з кокпіта | Да |
| привальний брус | Да |
- Ціна: 37 000 ₴









